Бренд: ST
Краток опис: HDMI to HDMI Cable, 1080P.OD 7.0, Black, 3D 1.4V, M/M, Length 15
Достапност:
Шифра: 46207
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDMI to HDMI Cable, 1080P.OD 7.0, Black, 3D 1.4V, M/M, Length 15.0 Meters
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela