Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR PENSOFAL PS PEN 6705, Алуминиумска Тава, Бакарен изглед, н
Достапност:
Шифра: 72736

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR PENSOFAL PS PEN 6705, Алуминиумска Тава, Бакарен изглед, нелеплива површина, 28cm, Отпорна на гребење, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF