Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ZEPHYR Z-1319-NM26CD, Алуминиумска длабока тава, нелеплива
Достапност:
Шифра: 72723

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ZEPHYR Z-1319-NM26CD, Алуминиумска длабока тава, нелеплива керамичка површина, 26cm, Стаклен капак, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF