Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ZEPHYR Z-1319-NM24, Алуминиумска тава, нелеплива керамичка
Достапност:
Шифра: 72720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ZEPHYR Z-1319-NM24, Алуминиумска тава, нелеплива керамичка површина, 24х4,5cm, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF