Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-7100-IE, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија),
Достапност:
Шифра: 70270
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-7100-IE, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија), Дигитален дисплеј кој прикажува температура, моќност 3KW, Вертикална монтажа на лавабо, температура до 55 степени, контрола на температурата
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF