Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1215-AE, Уред за подобрување на месо, Прави мали канали
Достапност:
Шифра: 67292

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1215-AE, Уред за подобрување на месо, Прави мали канали во месото или рибата кои овозможуваат полесно навлегување на топлината во месото и подобро печење, Исто така тие канали овозможуваат послено навлегување на маринадата и зачините во месото, Го смалува времето на приготвување за 40%, содржи 24 прецизни ножиња од нерѓосувачки челик, изработено од висококвалитетна АБС пластика
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF