Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1215-AD, Мини ренде за рендање сирење и кашкавал, со ин
Достапност:
Шифра: 66653

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1215-AD, Мини ренде за рендање сирење и кашкавал, со интегрирана чинија
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Katalozi RF