Бренд: Roline
Краток опис: 11.01.1030-50 ROLINE Printer Cable,DB25 M-C36 M,3.0m
Достапност:
Шифра: 39158
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
11.01.1030-50 ROLINE Printer Cable,DB25 M-C36 M,3.0m
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela