Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 230W NB Adapter, 90XB01QN-MPW000, N230W-01 ADAPTER/EU
Достапност:
Шифра: 60099
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 230W NB Adapter, 90XB01QN-MPW000, N230W-01 ADAPTER/EU
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela