Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24.5" VG258QR Gaming Monitor, Wide Screen 24.5"(62.23cm) 16
Достапност:
Шифра: 27733
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24.5" VG258QR Gaming Monitor, Wide Screen 24.5"(62.23cm) 16:9, Panel Type: TN, True Resolution: 1920x1080 Full HD, Brightness(Max) : 400 cd/㎡, Contrast Ratio (Max) : 1000:1, Viewing Angle (CR10) : 170(H)/160(V), Response Time : 1ms (Gray to Gray), 0.5ms (Gray to Gray, Min), Refresh Rate(max) : 165Hz, Display Colors : 16.7M, Stereo Speakers : 2W x 2 Stereo RMS, I/O Ports: HDMI(v2.0), DisplayPort, HDMI(v1.4), Dual-link DVI-D, Chassis Colors: Black, Red, Accessories: Dual-link DVI cable (Optional), Audio cable, Power cord, Power adapter, DisplayPort cable (Optional), Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card, 90LM0453-B01370
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela