Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 25" Wide VG255H Console Gaming Monitor, Flicker free, Low B
Достапност:
Шифра: 27716
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 25" Wide VG255H Console Gaming Monitor, Flicker free, Low Blue Light, Panel Size: Wide Screen 24.5"(62.23cm) 16:9, Panel Type: TN, True Resolution: 1920x1080 Full HD 1080P, Display Surface: Non-glare, Pixel Pitch: 0.2832mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio: 100000000:1, Viewing Angle: 1780(H)/160(V), Response Time: 1ms (Gray to Gray), Display Colors: 16.7M, FreeSync technology supported, GameFast Input technology, Stereo Speakers : 2W x 2 Stereo RMS, I/O Ports: HDMI x 2, D-Sub x 1, Audio Output : 3.5mm Mini-Jack, Earphone jack : 3.5mm Mini-Jack, Chassis Colors: Black, Accessories: VGA cable(Optional), Audio cable(Optional), Power cord, Power adapter, Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela