Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 15.6" ZenScreen MB16AC, USB Type-C Portable Monitor, FHD (1
Достапност:
Шифра: 27710
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 15.6" ZenScreen MB16AC, USB Type-C Portable Monitor, FHD (1920x1080), IPS, Flicker free, Low Blue Light, TUV certified, Compatible with USB Type-A, Auto-Rotate, 90LM0381-B01170
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela