Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 27" TUF Gaming VG27BQ HDR Gaming Monitor – 27 inch WQHD (25
Достапност:
Шифра: 27694
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 27" TUF Gaming VG27BQ HDR Gaming Monitor – 27 inch WQHD (2560x1440), 0.4ms, 155Hz, ELMB Sync, G-SYNC Compatible, Adaptive-sync, HDR10, 90LM04Z0-B01370
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela