Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 27" ROG STRIX XG27VQ, FHD (1920 x 1080) eSport Curved Gamin
Достапност:
Шифра: 27692
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 27" ROG STRIX XG27VQ, FHD (1920 x 1080) eSport Curved Gaming monitor, up to 144Hz, 1ms MPRT, DVI, DP, HDMI, Aura RGB, FreeSync, 90LM03G0-B01970
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela