Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" ROG SWIFT PG248Q, FHD (1920x1080) Gaming monitor, 1ms,
Достапност:
Шифра: 27630
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" ROG SWIFT PG248Q, FHD (1920x1080) Gaming monitor, 1ms, up to 180Hz (with overclock), NVidia G-SYNC, Panel Size : Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, Panel Backlight/Type: TN, True Resolution: 1920x1080, Display Surface Non-glare, Brightness(Max): 350 cd/㎡, Contrast Ratio (Max): 1000:1, Viewing Angle: 170/160, Response Time: 1ms (Gray to Gray), Display Colors: 16.7M, Flicker free, Signal Input : HDMI, DisplayPort, USB Port(s) : 3.0x2, What is included: Power cord, Power adapter, DisplayPort cable, USB 3.0 cable, Quick start guide, HDMI cable, Support CD, Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela