Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 27" VZ279Q Monitor with Stereo Speakers : 2W x 2 Stereo RMS
Достапност:
Шифра: 27629
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 27" VZ279Q Monitor with Stereo Speakers : 2W x 2 Stereo RMS, FHD (1920x1080), Panel Backlight/Type:IPS, Ultra-Slim Design, DP, HDMI, D-Sub, Flicker free, Low Blue Light, Panel Size: Wide Screen 27.0"(68.6cm) 16:9, True Resolution : 1920x1080 Full HD 1080P, Display Surface Non-glare, Pixel Pitch : 0.311mm, Brightness(Max) : 250 cd/㎡, Contrast Ratio (Max) : 1000:1, Viewing Angle: 178/178, Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : HDMI, D-Sub, DisplayPort, PC Audio Input : 3.5mm Mini-Jack, AV Audio Input : HDMI, VGA cable(Optional), Audio cable(Optional), Power cord, Power adapter, DisplayPort cable (Optional), Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela