Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 23" VC239HE Monitor, FHD (1920x1080), Panel Size: Wide Scre
Достапност:
Шифра: 27624
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 23" VC239HE Monitor, FHD (1920x1080), Panel Size: Wide Screen 23.0"(58.4cm) 16:9, Panel Type : In-Plane Switching, True Resolution : 1920x1080 , Pixel Pitch : 0.2652mm, Brightness(Max) : 250 cd/㎡, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000000:1, Viewing Angle (CR10) : 178(H)/178(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : HDMI, D-Sub, Chassis Colors : Black, Accessories: VGA cable, Power cord (Optional), Power adapter, Quick start guide, Warranty Card, 90LM01E1-B01470
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela