Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 23" VZ239HE-W Monitor, FHD (1920x1080), Panel Size: Wide Screen 23.0"(58.4cm) 16:9, Color Saturation : 72%(NTSC) , Panel Type : In-Plane Switching, True Resolution : 1920x1080 , Display Viewing Area(HxV) : 509.2 x 286.4 mm, Display Surface Non-glare, Pixel Pitch : 0.2652mm, Brightness(Max) : 250 cd/㎡, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000000:1, Viewing Angle (CR10) : 178(H)/178(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, Signal Input : HDMI, D-Sub, Chassis Colors : White, Accessories: VGA cable(Optional), Power cord (Optional), Power adapter, Quick start guide, HDMI cable (Optional), Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela