Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24.5" ROG STRIX XG258Q, FHD (1920x1080) eSport Gaming monit
Достапност:
Шифра: 27619
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24.5" ROG STRIX XG258Q, FHD (1920x1080) eSport Gaming monitor, FreeSync and up to 240Hz, Panel Size: Wide Screen 24.5"(62.23cm) 16:9, Panel Type: TN, True Resolution: 1920x1080 Full HD, Brightness(Max) : 400 cd/㎡, Contrast Ratio (Max) : 1000:1, Viewing Angle (CR10) : 170(H)/160(V), Response Time : 1ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M, I/O Ports: HDMI(v2.0), DisplayPort, HDMI(v1.4), Chassis Colors: Dark gray, Red, Accessories: Power cord, Power adapter, DisplayPort cable, Quick start guide, Acrylic LED light covers, HDMI cable, Support CD, Warranty Card, 90LM03U0-B01370
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela