Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 20" Wide VS207DF, Black, True Resolution: 1366x768, Brightn
Достапност:
Шифра: 27601
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 20" Wide VS207DF, Black, True Resolution: 1366x768, Brightness(Max): 200 cd/m2, Contrast Ratio (Max): 600:1, (ASCR): 80000000:1, Viewing Angle: 90°(H)/65°(V), Response Time: 5ms, Display Colors: 16.7M, I/O Ports: 1 x D-Sub, Chassis Colors: Black, VESA Wall Mounting: 75x75mm, Accessories: VGA cable, Power cord, Quick start guide, Warranty Card
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela