Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VG245HE GAMING Monitor with Stereo Speakers: 2W x
Достапност:
Шифра: 27595
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" Wide VG245HE GAMING Monitor with Stereo Speakers: 2W x 2, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, True Resolution: 1920x1080 (FHD), Display Viewing Area(HxV): 531.36 x 298.89 mm, Pixel Pitch: 0.2768mm, Brightness(Max): 250 cd/m2, ASCR: 100000000:1, Viewing Angle: 170°(H)/160°(V), Response Time: 1ms (Gray to Gray), Display Colors: 16.7M, Chassis Colors: Black, VESA Wall Mounting: 100x100mm, I/O Ports: HDMI x 2, D-Sub x 1, 3.5mm Mini-Jack, Accessories: Power cord, Quick start guide, Warranty Card
Напреден Филтер
Дијагонала 24'' (61cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela