Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VS248HR GAMING, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0
Достапност:
Шифра: 27590
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" Wide VS248HR GAMING, Panel Size: Wide Screen 24.0"(61.0cm) 16:9, True Resolution: 1920x1080 (FHD), Pixel Pitch: 0.2768mm, Brightness: 250 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio: 50000000:1, Viewing Angle: 170°(H)/160°(V), Response Time: 1ms (Gray to Gray), Display Colors: 16.7M, I/O Ports: HDMI x 1, D-Sub x 1, DVI-D x 1, VESA Wall Mounting: 100x100mm, Accessories: DVI cable, VGA cable, Power cord
Напреден Филтер
Дијагонала 24'' (61cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela