Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" Wide VS247HR, LED, 1920 x 1080, Anti-GlarePixel Pitch /
Достапност:
Шифра: 27538
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 24" Wide VS247HR, LED, 1920 x 1080, Anti-GlarePixel Pitch / PPI 0.266 mm / 96 ppi, Max. Brightness 250 cd/m2, Max. Contrast Ratio/Max. Native Contrast Ratio 80,000,000:1/1.000:1, H: 178°, V: 178°, Response Time 2 ms (Gray-to-Gray), Speaker NA, Signal Input : HDMI , D-Sub, DVI-D,AV Audio Input : 1.3, Earphone jack : 3.5mm Mini-Jack
Напреден Филтер
Дијагонала 24'' (61cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela