Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 23" 3D Wide VG23AH, Panel Size: Wide Screen 23.0"(58.4cm),
Достапност:
Шифра: 27454
Гаранција (дена): 1050

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ASUS 23" 3D Wide VG23AH, Panel Size: Wide Screen 23.0"(58.4cm), Panel Type : IPS, True Resolution : 1920x1080, Full HD 1080P : Yes, Pixel Pitch : 0.2652mm, Brightness(Max) : 250 cd/m2, ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) : 80000000:1, Viewing Angle (CR>10) : 178°(H)/178°(V), Response Time : 5ms (Gray to Gray), Display Colors : 16.7M
Напреден Филтер
Резолуција FullHD
Дијагонала 23'' (59cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm