Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PUS6703, 43" (108cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV,
Достапност:
Шифра: 72275
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 43PUS6703, 43" (108cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), Ambilight 3-sided, Pixel Precise Ultra HD, 1100 PPI, High Dynamic Range Plus, QUAD Core processor, Philips Smart app, Micro Dimming, Natural Motion, Speakers Output power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Clear Sound, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 3 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Central Stand, P/N: 43PUS6703/12
Напреден Филтер
Wifi Да
Резолуција 4K UHD
SMART Да
Дијагонала 43'' (109cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555