Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PFT5503, 43" (109cm) FullHD LED TV, Resolution 1.920 x
Достапност:
Шифра: 72273
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 43PFT5503, 43" (109cm) FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, PPI 200, Pixel Plus HD, tuner DVB-T/C, Speakers Total 16W RMS Incredible Surround, Clear Sound, DTS, WiFi integrated,Connections: 2 x HDMI, 1x USB, 1 x Component (Y/Pb/Pr), 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot
Напреден Филтер
SMART Да
Wifi Да
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt