Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PFS5503, 43" (109cm) FullHD LED TV, Resolution 1.920 x
Достапност:
Шифра: 72031
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 43PFS5503, 43" (109cm) FullHD LED TV, Resolution 1.920 x 1.080, PPI 200, Pixel Plus HD, tuner DVB-T/C/S, Speakers Total 16W RMS Incredible Surround, Clear Sound, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1x USB, 1 x Component (Y/Pb/Pr), 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable/ Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot
Напреден Филтер
3D Не
Wifi Не
Боја Црна
Резолуција FullHD
SMART Не
Дијагонала 43'' (109cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555