Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 49PUH6101 49" (124cm) UltraHD Smart LED TV, Resolution:
Достапност:
Шифра: 69503
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 49PUH6101 49" (124cm) UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160, Ultra HD 4K, PPI 800, Dual Core processor, Micro Dimming, Ultra Resolution, Natural Motion, Pixel Plus Ultra HD, HEVC UHD broadcast, Speakers Output power (RMS): 16W, DTS Premium Sound, Clear Sound, Smart Sound, Tuner (DVB-T/C and Analouge), 4 x HDMI ports, 3 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Scarts (RGB/CVBS), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, 1 x Audio in (DVI), 1 x Service connector, Wi-Fi Bulit in Four Legs Stand, P/N: 49PUH6101/88
Напреден Филтер
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 50'' (127cm)
Резолуција 4K UHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt