Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PUS7505, 43" (109cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED теле
Достапност:
Шифра: 50255
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,995 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,631 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 839 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 43PUS7505, 43" (109cm) Ultra Slim UltraHD Smart LED телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), P5 Perfect Picture Engine, 1500 PPI, HDR10+ , QUAD Core процесор, Philips Smart app, Micro-darkening, Natural Motion, HDR10 +, HLG (Hybrid Log Gamma), Speakers излезput power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Dolby Vision, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 3 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio излез (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone излез, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi вграден Wi-Fi 11n 2x2 вградено, Sticks Stand, Medium dark silver, P/N: 43PUS7505/12
Дијагонала 43" (109cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG