Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 43PUS8505, 43" (109cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD Sma
Достапност:
Шифра: 49659
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 32,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

24,995 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,146 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,104 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 43PUS8505, 43" (109cm) 4K Ultra Slim Android UltraHD Smart LED телевизор, Резолуција: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), P5 Perfect Picture Engine, 2100 PPI, High Dynamic Range Premium, QUAD Core процесор, Operating system Android Nougat with 16GB ROM, Micro Dimming Pro, Wide Color Gamut, Natural Motion, Ambilight 3 sided, Speakers излезput power (RMS): 25W, DTS HD Premium Sound, Visible sound, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio излез (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone излез, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi вграден Wi-Fi 11n 2x2 вградено, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Metallic Minimalistic frame stand, P/N: 43PUS8505/12
Дијагонала 43" (109cm)
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG