Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 55OLED754, 55" (139cm) 4K UHD OLED Smartтелевизор, P5 Pe
Достапност:
Шифра: 48676
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 89,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

59,995 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 5,150 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,650 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
PHILIPS 55OLED754, 55" (139cm) 4K UHD OLED Smartтелевизор, P5 Perfect Picture Engine, 4500 PPI, HDR+, Ambilight 3-sided, Perfect контраст, Micro Dimming Perfect, Wide Color Gamut 99% DCI/P3, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, Dolby Vision and Dolby Atmos, 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio излез (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone излез, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi вграден Wi-Fi 11n 2x2 вградено, P/N: 55OLED754/12
Напреден Филтер
Wifi Да
Резолуција 4K UHD
SMART Да
Дијагонала 55'' (140cm)
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG