Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 55PUS6412, 55" (139cm) Ultra Slim Android UltraHD Smart
Достапност:
Шифра: 45447
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 55PUS6412, 55" (139cm) Ultra Slim Android UltraHD Smart LED TV, Resolution: 3.840 x 2.160 (4K Ultra HD), Pixel Plus Ultra HD, 900 PPI, High Dynamic Range Plus, QUAD Core processor, Operating system Android 6.0 (Marshmallow) with 16GB ROM, Micro Dimming Pro, Natural Motion, Ambilight 2 sided, Speakers Output power (RMS): 20W, DTS HD Premium Sound, Clear Sound, Smart Sound, Tuner (DVB- T/C/T2/T2-HD/S/S2), 1 x Satellite Connector, 4 x HDMI ports, HDMI features 4K and Audio Return Channel, 2 x USB ports, 1 x Component in(YPbPr), 1 x Ethernet-LAN RJ-45, 1 x Digital audio out (optical), 1 x Common Interface Plus (CI+), 1 x Antenna IEC75, 1 x Headphone out, 1 x Audio L/R in, Wi-Fi Bulit in Wi-Fi 11n 2x2 integrated, Built-in Ambilight+hue, Ambilight Music, Metallic silver frame stand, P/N: 55PUS6412/12
Напреден Филтер
3D Не
Wifi Да
Боја Сребрена - Алуминиум
Резолуција 4K UHD
Оперативен систем Андроид
SMART Да
Дијагонала 55'' (140cm)
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555