Бренд: Philips
Краток опис: Philips CR2430/00B, 3.0V coin 1-blister
Достапност:
Шифра: 29765

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Philips CR2430/00B, 3.0V coin 1-blister
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • mob
  • laptop
  • tv
  • mali
  • ladenje
  • bela