Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket, non polluting
Достапност:
Шифра: 67092
Гаранција (дена): 180

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia IV 14 Mosquito killer small for AC socket, non polluting, no vapours or odours, LED indicator, for 20m2 space black
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gaming
  • vel
  • rati
  • it
  • bt