Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Cash Drawer LD 410, Cash Drawer for CM 762, CM 912, CM 9
Достапност:
Шифра: 10519
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Cash Drawer LD 410, Cash Drawer for CM 762, CM 912, CM 942, CM96x, CM980, Full metal housing, Money insert fully removable, 4 compartments for bills, retaining clips of metal, insert with 8 coin compartments, removable coin compartments, Scope of supply: 2x Drawer key can also be opened with the key
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Red_friday_2020
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • gm
  • 555