Бренд: Olympia
Краток опис: Olimpia Printing desktop calculators Model CPD 420, Portable, pr
Достапност:
Шифра: 10345
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olimpia Printing desktop calculators Model CPD 420, Portable, printing desktop calculator, Can be used when underway, optional battery power supply, Printing: Ink roller, print colour: blue, 12-digit LC display, Serial printer mechanism, Printing speed: 1.6 lines/sec.
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555