Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Pocket Calculator LCD 1110, White, Pocket calculator, Me
Достапност:
Шифра: 10344
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Pocket Calculator LCD 1110, White, Pocket calculator, Metallic housing, Key material: Rubber, Type of display: LCD, 10-digit display, 1-line, Battery and solar operation, Memory function, With case/protective cover
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555