Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Desktop calculator LCD-3112, Black acrylic housing, Memo
Достапност:
Шифра: 10290
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Desktop calculator LCD-3112, Black acrylic housing, Memory function, 12 digits, battery and solar power
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555