Бренд: Olympia
Краток опис: Olympia Dynamo flashlight DL 1500, 3 LEDs, switching between LED
Достапност:
Шифра: 10273
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Olympia Dynamo flashlight DL 1500, 3 LEDs, switching between LEDs, 1 minute of winding gives 15 minutes use, opportunity to charge Nokia 6V phones
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sred se
  • fati
  • gm
  • 111
  • 222
  • 333
  • 444
  • 555