Бренд: NITEC
Краток опис: NITEC F06, Универзален Филтер за фритези, 18 x 20цм
Достапност:
Шифра: 66555

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
NITEC F06, Универзален Филтер за фритези, 18 x 20цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm