Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo 3 ChromeBook 11IGL05 / Chrome OS , - Celeron® Dual-Core
Достапност:
Шифра: 73902
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 875 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 417 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo 3 ChromeBook 11IGL05 / Chrome OS , - Celeron® Dual-Core N4020 (2M Cache, up to 2.48 GHz), 4GB DDR4 Рам Меморија, 32GB eMMC, Веб камера 0.3MP with Microphone, WiFi: WiFi 802.11 a/c, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi card, Ports: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), 11.6" (1366x768) Panel, P/N:82BA0000US
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG