Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 (TB-X306L) 4G (Gray), 10.3" Wi-Fi + 4G , IPS LCD
Достапност:
Шифра: 52185
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 11,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

10,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 963 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 459 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo TAB M10 (TB-X306L) 4G (Gray), 10.3" Wi-Fi + 4G , IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1920x1200 pixels, CPU MediaTek Helio P22 Octa Core 2.3GHz, Internal Memory: 64GB, microSD, up to 256GB, RAM: 4 GB, Primary Camera: 8 MP, autofocus, Secondary Camera: 5 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v5.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v10, Battery: Non-removable Li-Ion up to 8hr, PN: ZA6V0030RS
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG