Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO ALL-IN-ONE Ideacentre 3 22ITL6 ( Black ) , 21.5" FHD IPS
Достапност:
Шифра: 51798
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 39,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

36,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,238 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,542 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LENOVO ALL-IN-ONE Ideacentre 3 22ITL6 ( Black ) , 21.5" FHD IPS Antiglare, Intel Core i3-1115G4 (4.1GHz, 6MB), 8GB RAM 2666Hz, 256GB SSD, WLAN_1X1AC+BT4.0, 720P CAMERA, USB Keyboard&Mouse, One USB 3.1 Gen2, eadphone / microphone combo jack (3.5mm), media card reader, 2x USB 2.0, 2x USB , PN: F0G5002KRI
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG