Бренд: Lenovo
Краток опис: LENOVO IdeaPad 3 15IIL05 ( PLATINUM GRAY ), - Intel Core I3-100
Достапност:
Шифра: 50244
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,750 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 834 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
LENOVO IdeaPad 3 15IIL05 ( PLATINUM GRAY ), - Intel Core I3-1005G1 (4MB cache, up to 3.4GHz), Intel HD Графичка карта, 4GB DDR4 Рам Меморија, 256GB SSD Диск, HD 720P Веб камера, 2 x Stereo Speakers with Dolby Audio, LAN: 10/100/1000M Gigabit Ethernet, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi Card, Ports: 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x Графичка карта, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader, 15.6" FULLHD (1920x1080), P/N: 81WE0056RM
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG