Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo TAB M10 (TB-X505L), White, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capa
Достапност:
Шифра: 49950
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 700 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 334 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo TAB M10 (TB-X505L), White, 10.1" Wi-Fi + 4G, IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција: 1280 x 800 pixels, Процесор 2.0GHz ARM Qualcomm QUAD Core, Внатрешна меморија: 32GB, microSD, up to 256GB, Рам Меморија: 2 GB, Примарна Камера: 5 MP, autofocus, Секундарна Камера: 2 MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, hotspot, Bluetooth v4.0, FM radio, Sensors: Accelerometer, OS: Android OS, v8.01, Батерија: Non-removable Li-Ion 4850 mAh, PN: ZA4H0064PL
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG