Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo ST50, Intel E2124G up to 3,4GHz, 8GB Рам Меморија , 2x2TB
Достапност:
Шифра: 48712
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
59,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 5,000 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 2,500 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo ST50, Intel E2124G up to 3,4GHz, 8GB Рам Меморија , 2x2TB Хард Диск, DVD-RW
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG