Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Tab 4 8 (TB4-8304F1), Black, WiFi ТаблетТаблет, 8.0 Инчи
Достапност:
Шифра: 48500
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 525 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 250 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Lenovo Tab 4 8 (TB4-8304F1), Black, WiFi ТаблетТаблет, 8.0 Инчи IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors, Резолуција: 800 x 1280 pixels, Chipset: Mediatek, Процесор: Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53, Внатрешна меморија: 16 GB, Рам Меморија: 1GB, Примарна Камера: 5 MP, Секундарна Камера: 2 MP, OS: Android OS, v7.0.1 (Nougat), WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot, Bluetooth: v4.0, Sensors: Accelerometer, Weight: 329gr, Батерија: Non-removable Li-Ion 4850 mAh
Напреден Филтер
Екран 8'' инчен
Процесор Quad Core
Меморија 1GB RAM
Диск 16GB EMMC
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG