Бренд: Intel
Краток опис: Конфигурација INTEL + 22" AOC 22E1D , - Процесор Intel G5420,
Достапност:
Шифра: 50819
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 34,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

33,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 2,834 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,417 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Конфигурација INTEL + 22" AOC 22E1D , - Процесор Intel G5420, Матична плоча ASUS PRIME H310M-K, Графичка карта ASUS GT710 2GB SL LP, Рам Меморија A=DATA 8GB 2666MHz DDR4, Диск 1TB Toshiba P300 7200rpm, Power Box E177 ATX Chassis case, Power supply ATX 700W, KB-100 Wired keyboard and wired mouse combo,
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG