Бренд: Intel
Краток опис: INTEL OFFICE 4, - ASROCK AD425PV3 Intel® Atom™ Processor D425 (1
Достапност:
Шифра: 49221
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 6,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 500 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 250 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INTEL OFFICE 4, - ASROCK AD425PV3 Intel® Atom™ Processor D425 (1.8 GHz), 4GB RAM, 500GB HDD, Power Box SY-C180, ATX Chassis case + ST LK-401W+LK-202, Wired keyboard and wired mouse combo
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG