Бренд: Intel
Краток опис: INTEL OFFICE 1, - ASROCK N3050B-ITX, (On-Board) Intel® Dual-Core
Достапност:
Шифра: 49218
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INTEL OFFICE 1, - ASROCK N3050B-ITX, (On-Board) Intel® Dual-Core Processor N3050 (up to 2.16 GHz), 4GB RAM, 500GB HDD, Power Box SY-C180, ATX Chassis case + ST LK-401W+LK-202, Wired keyboard and wired mouse combo
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • fati
  • wg
  • gaming
  • rati
  • vel
  • it